Agentka.cz Pacov  Specialista komplexního zhotovení modelů výrobků kožené galanterie

Specialista komplexního zhotovení modelů výrobků kožené galanterie

14.02.2019

Společnost UNIKO s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialista komplexního zhotovení modelů výrobků kožené galanterie v lokalitě Pacov.

Zaměstnavatel UNIKO s. r. o.
Adresa pracoviště Ferd. Pakosty 585
395 01 Pacov
GEO: 49.472356, 15.003082
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 280 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: komplexní zhotovení složitých výrobků, práce na vysekávacích a manipulačních strojích

Požadujeme: praxe v oboru

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM

již byla obsazena."

ID nabídky:  376667392

Další nabídky práce společnosti UNIKO s. r. o.

Další nabídky práce v lokalitě Pacov »