Shade

Agentka.cz Brno  Obchodní zástupce ČR - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce ČR - Jihomoravský kraj

09.06.2017

Společnost Pramet Tools, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce ČR - Jihomoravský kraj v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel Pramet Tools, s.r.o.
Adresa pracoviště 602 00 Brno
GEO: 49.2027699, 16.5989538
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 42 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Písemné přihlášky s aktuálním životopisem doručte na personální oddělení
příp. posílejte na e-mail: silvie.skrivankova@dormerpramet.com, do 30. 6. 2017.

Pramet Tools patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele na Šumpersku a od roku 2014 působí v rámci uskupení Dormer Pramet. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem monolitních rotačních nástrojů a řezných nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami ze slinutých karbidů. Ve svém oboru zaujímá uskupení Dormer Pramet vedoucí postavení na trhu, má 2 výrobní jednotky, 30 přímých obchodních zastoupení, 5 tréninkových center a pokrývá svými aktivitami přes 100 zemí po celém světě. Ve společnosti Pramet Tools v Šumperku pracuje 600 zaměstnanců. Hlavním cílem společnosti je prostřednictvím komplexního výrobního programu a řadou praktických, snadno dostupných služeb poskytnout zákazníkům ucelená, jednoduchá a všestranná řešení a být jim dlouhodobým a spolehlivým partnerem.

vyhlašuje externí výběrové řízení na pozici
Obchodní zástupce ČR
(oblast Jihomoravského kraje)

Vaše náplň práce zahrnuje:
" podílení se na přípravě a plnění plánu prodeje v ČR;
" pravidelné navštěvování a vedení jednání se zákazníky z přidělených oblastí;
" zodpovědnost za provádění zkoušek u klíčových zákazníků a zajištění dokumentace;
" zajišťování a provádění technologických projektů pro zákazníky;
" spolupráci s oddělením technického rozvoje a produkt manažery;
" navrhování nových technických řešení a výrobků pro zařazení do sortimentu Pramet Tools.

Požadavky na Vás:
" ÚSO/VŠ strojního zaměření;
" znalost problematiky třískového obrábění podložená praxí;
" znalost CNC strojů a jejich programování;
" znalost anglického jazyka výhodou;
" uživatelská znalost PC - MS Office;
" flexibilita, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost;
" ochota cestovat, ŘP sk. B.

Nabízíme Vám:
" samostatnou a tvůrčí práci se zázemím perspektivní nadnárodní společnosti;
" technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami;
" možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj;
" možnosti a příležitosti k cestování;
" motivující platové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly.

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj
Možný nástup: ihned nebo po vzájemné domluvě
Pracovní smlouva: na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou)

již byla obsazena."

ID nabídky:  377659648