Agentka.cz Kamenice nad Lipou  Pekař, obsluha pekařské technologie

Pekař, obsluha pekařské technologie

21.09.2019

Společnost Zdeněk Velíšek - soukromá pekárna hledá nové zaměstnance na pozici Pekař, obsluha pekařské technologie v lokalitě Kamenice nad Lipou.

Zaměstnavatel Zdeněk Velíšek - soukromá pekárna
Adresa pracoviště Masarykova 350
394 70 Kamenice nad Lipou
GEO: 49.2962438, 15.0757648
Úvazek třísměnný provoz
Plat 18 500 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné
Požadujeme Práce s PC

Náplň práce: obsluha pekařské technologie, práce i o víkendech, zaučíme.

Nabízíme: stravenky 100 Kč/ směna, výrobky za nákladovou cenu.

Nutný telefonický kontakt předem !

již byla obsazena."

ID nabídky:  379136768

Další nabídky práce společnosti Zdeněk Velíšek - soukromá pekárna

Další nabídky práce v lokalitě Kamenice nad Lipou »