Shade

Agentka.cz Sezemice  Konstruktér,/ka

Konstruktér,/ka

19.06.2017

Společnost Engel - Gematex s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér,/ka v lokalitě Sezemice.

Zaměstnavatel Engel - Gematex s.r.o.
Adresa pracoviště Pardubická 717
533 04 Sezemice
GEO: 50.0588761, 15.8477687
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní

Další informace

Místo výkonu práce: Pardubická 717.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
o Konstrukce strojů a zařízení v oblasti prádelenské techniky
o Příprava návrhů pro zákazníka a výrobní dokumentace
o Komunikace se zákazníky
o Úzká spolupráce s ostatními odděleními podniku
Požadavky
o VŠ vzdělání v oboru strojírenství (příp. SŠ s praxí v oboru)
o Znalost práce v Autocad a Inventor 3D
o Praxe na obdobné pozici výhodou
o Znalost AJ slovem i písmem (NJ velkou výhodou)
Zaměstnanecké výhody: Stravenky 100,- / malá rodinná firma / firemní akce / pracovní doba 7:00 - 15:45
První kontakt e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  379184384