Shade

Agentka.cz České Budějovice  Truhlář, montér nábytku

Truhlář, montér nábytku

01.05.2018

Společnost Zdeněk Prenner hledá nové zaměstnance na pozici Truhlář, montér nábytku v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel Zdeněk Prenner
Adresa pracoviště České Budějovice
GEO: 48.97387, 14.474946
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi truhlář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: truhlářská výroba, montáže nábytku. Vhodné i pro uchazeče vyučené v příbuzných oborech se zkušenostmi s montáží kuchyňských linek.
Pracoviště je v dosahu MHD.
Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky (9,00 - 17,00 hod) nebo e-mailem premio@premio.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  379192576

Další nabídky práce společnosti Zdeněk Prenner

Další nabídky práce v lokalitě České Budějovice »