Shade

Agentka.cz Ořech  Pracovníci pro ruční mytí vozidel

Pracovníci pro ruční mytí vozidel

23.06.2017

Společnost auto MOTOL BENI a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci pro ruční mytí vozidel v lokalitě Ořech.

Zaměstnavatel auto MOTOL BENI a. s.
Adresa pracoviště Severní 321
252 25 Ořech
GEO: 50.0241867, 14.3006619
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 11 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Řidičský průkaz

Místo výkonu práce: Praha-západ, Ořech, Ořech, 252 25, Severní č.p. 321
Kontakt:Sýkora Zdenek, tel.: 234234111, e-mail: sykora.zdenek@fordamb.cz , pracovní dny 8:00 - 16:00 hod.
Náplň práce: externí + interní mytí vozidel
Požadujeme: čistý TR, ŘP sk.B - aktivní řidič

již byla obsazena."

ID nabídky:  379782400

Další nabídky práce společnosti auto MOTOL BENI a. s.

Další nabídky práce v lokalitě Ořech »