Shade

Agentka.cz Planá nad Lužnicí  Soustružník

Soustružník

11.01.2019

Společnost JBP - SERVIS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Soustružník v lokalitě Planá nad Lužnicí.

Zaměstnavatel JBP - SERVIS s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 451
391 02 Planá nad Lužnicí
GEO: 49.367333, 14.701354
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi soustružník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Náplň práce - obsluha klasických soustruhů
Požadujeme - manuální zručnost, práce s měřidly, spolehlivost a pečlivost. 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění,odborný růst, příspěvek na dopravu, příjemný kolektiv, zázemí stabilní firmy. Kontakt: telefonicky, mailem, osobně Planá n. Lužnicí, 6 - 14 h.

již byla obsazena."

ID nabídky:  381133312