Shade

Agentka.cz Bílá  Řemeslník

Řemeslník

07.06.2018

Společnost Agro bílá, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Řemeslník v lokalitě Bílá.

Zaměstnavatel Agro bílá, a.s.
Adresa pracoviště  33
463 43 Bílá
GEO: 50.664752, 15.035366
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce: zednické práce, truhlařina, drobné opravy a údržba objektu.
Požadavky: ŘP sk. T.
Pracovní doba od 7,00 do 15,30 hod., pondělí až pátek.
Nabízené výhody: podnikové stravování, možnost zajištění ubytování.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7.00 do 15.30 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  381144064

Další nabídky práce společnosti Agro bílá, a.s.