Shade

Agentka.cz Ostrava  Zedník/ce, šamotář/ka

Zedník/ce, šamotář/ka

01.05.2018

Společnost TEPLOTECHNA Ostrava, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Zedník/ce, šamotář/ka v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel TEPLOTECHNA Ostrava, a. s.
Adresa pracoviště Ostrava
GEO: 49.841272, 18.290248
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zedník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

ZaMK
Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: e-mailem liskova@tto.cz, tel. 596 225 209
Osobní kontakt je možný v sídle naší společnosti na adrese: Šenovská 543/101, Slezská Ostrava, Ostrava, 710 00 v pracovní dny od 7,00 hod do 14,00 hod.

Požadujeme:
vyučení v oboru zedník.

Praxe v oboru a především v šamotu vítána,
není podmínkou.
Vhodné i pro absolventa.
Podmínkou je dobrý zdravotní stav (práce na rizikovém pracovišti).
Jedná se o práci převážně v Moravskoslezském kraji, ale také v celé ČR, mimořádně v EU.

Pracovní náplň:
Zednické práce,
šamotářské práce,
žáruvzdorné vyzdívky.
Zdění a opravy konstrukcí žárotechnických zařízení různým druhem žáruvzdorných materiálů na přesné vazby a styky (kotlů, vnitřních vyzdívek pecí a van, vysokých pecí).

Poskytujeme náborový příspěvek.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Benefity:
dovolená 5 týdnů,
stravenky,
penzijní připojištění,
výkonnostní a mimořádné odměny.

již byla obsazena."

ID nabídky:  381245696