Shade

Agentka.cz Praha  Pracovník pro obsluhu výrobních strojů

Pracovník pro obsluhu výrobních strojů

01.05.2018

Společnost Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník pro obsluhu výrobních strojů v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s.
Adresa pracoviště U Elektry 838
198 00 Praha
GEO: 50.1021978, 14.5248387
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 22 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Osobní jednání po tel. dohodě v sídle firmy
Pracovní náplň:
obsluha tiskařských (ofset) a převíjecích a řezacích strojů ve směnném provozu
manipulace s výrobním materiálem
Požadavky:
min. SOU (strojírenské nebo polygrafické zaměření výhodou)
fyzická zdatnost a manuální zručnost
zkušenosti z podobného výrobního provozu výhodou
schopnost pracovat ve směnném provozu
Výhody: pohyblivá složka mzdy dle výkonů, příspěvek na stravování, 3 dny sick leave, zvýhodněné volání v O2, dostupnost pracoviště MHD, možnost pracovního růstu a vzdělávání

již byla obsazena."

ID nabídky:  382497280