Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Pracovník ostrahy, strážný

Pracovník ostrahy, strážný

20.07.2017

Společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník ostrahy, strážný v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o.
Adresa pracoviště Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 70 až 75 Kč
Nabízený plat je pro profesi pracovník ostrahy podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Náplň práce: ochana a kontrola majetku klienta, drobná administrativa.
Požadavky: vyučení, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, samostatnost, praxe v oboru ochrany majetku a osob vítána.
Nabízíme: mzdu 70-75,- Kč/hod., vhodné pro absolventy i pro OZP.
Kontakt: na telefonním čísle pražského dispečinku 775555858 (volat mezi 10. a 15. hodinou) nebo na e-mailu info@european-institute.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  382950144

Další nabídky práce společnosti EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o.