Shade

Agentka.cz Zubří  Manipulační dělník/ce

Manipulační dělník/ce

27.08.2017

Společnost BRANO a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Manipulační dělník/ce v lokalitě Zubří.

Zaměstnavatel BRANO a.s.
Adresa pracoviště U Bečvy 1381
756 54 Zubří
GEO: 49.461044, 18.085009
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 120 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Požadavky na zaměstnance: platný průkaz VZV, praxe na podobné pozici, manuální zručnost, aktivní přístup, flexibilita
Náplň práce: zásobování materiálem, odvoz hotových výrobků, evidence
Nabízené výhody: příplatky, zázemí stabilní české firmy, zaměstnanecké výhody a benefity (až týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní a životní poj.), možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8-16hod., e-mailem.
ov.25.8.17

již byla obsazena."

ID nabídky:  383079168