Shade

Agentka.cz Liberec  Automechanik, mechanik-údržbář

Automechanik, mechanik-údržbář

09.01.2019

Společnost Richard Luhan hledá nové zaměstnance na pozici Automechanik, mechanik-údržbář v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel Richard Luhan
Adresa pracoviště Májová 28
463 11 Liberec
GEO: 50.7439922, 15.0837355
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi automechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce dle schopností zaměstnance.
Požadujeme chuť pracovat a učit se, není nutná odbornost, když je chuť učit se. Vše naučíme.
Nabízíme: malá firma, zaučení, dohoda, individuální přístup, finanční ohodnocení.
Hlásit se osobně, popř. e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  383085568