Shade

Agentka.cz Karlovy Vary  Recepční hotelu

Recepční hotelu

21.12.2017

Společnost Imperial Karlovy Vary a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Recepční hotelu v lokalitě Karlovy Vary.

Zaměstnavatel Imperial Karlovy Vary a.s.
Adresa pracoviště U Imperiálu 7
360 01 Karlovy Vary
GEO: 50.219191, 12.885042
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 19 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi recepční podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Lázně Imperial Karlovy a.s., Spa Resort Sanssouci hledá do svého týmu:

RECEPČNÍ HOTELU

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- komunikace s klienty
- zajištění služeb spojených s příjezdem, pobytem a odjezdem hosta
- podpora prodeje služeb hotelu

NABÍZÍME:
- možnost ubytování
- placené zdravotní volno Sick Days
- zaměstnanecké benefity
- celodenní strava za 30,- Kč
- přátelský kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí
- nepřetržitý provoz (krátký, dlouhý týden á 12h, noční směny)

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- znalost NJ, či RJ, AJ výhodou, praxe výhodou
- certifikát ČNB výhodou
- komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování
- trestní bezúhonnost, spolehlivost a pečlivost.

Kontakt: Lucie Vaníčková, vedoucí recepce, tel: 353207009, HR@imperial-group.cz

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

již byla obsazena."

ID nabídky:  383397888