Agentka.cz Uničov  Vedoucí odborného útvaru NDT (nedestruktivní testování)

Vedoucí odborného útvaru NDT (nedestruktivní testování)

26.07.2017

Společnost UNEX a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí odborného útvaru NDT (nedestruktivní testování) v lokalitě Uničov.

Zaměstnavatel UNEX a.s.
Adresa pracoviště  1032
783 91 Uničov
GEO: 49.766556, 17.121265
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 36 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.
Náplň práce:
- řízení odborného útvaru nedestruktivní zkoušení
- jednání s orgány veřejné správy např. SUJB
Co po vás požadujeme:
- úplné středoškolské vzdělání s maturitou - strojírenského směru
- MT, RT, UT, PT min level II dle EN.
- kurz vizuální kontroly svarů
- znalost Atomového zákona
- znalost ISO 9001
- znalost EN 287-1 a EN1418
- způsobilost pro práci se zdroji záření.
- znalost provádění analýzy rizik (FMEA)
- znalost statistického vyhodnocování zkoušek
Co od vás očekáváme:
- dobrý zdravotní stav
- odpovědnost a důslednost
- ochota se vzdělávat
- organizační a komunikační schopnosti
- proaktivní přístup
- umění jednat se zákazníky
Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- dotované stravování v areálu společnosti
- 5 týdnů dovolené
- výhodné využívání telefonního tarifu pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
- kariérní růst
- další benefity
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  383621888