Agentka.cz Hrádek nad Nisou  Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) (Tavič)

12.01.2019

Společnost KSM Castings CZ a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) v lokalitě Hrádek nad Nisou.

Zaměstnavatel KSM Castings CZ a.s.
Adresa pracoviště Oldřichovská 726
463 34 Hrádek nad Nisou
GEO: 50.859475, 14.847379
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 22 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
- příprava materiálu k tavení dle technologického postupu
- tavení více druhů hliníkových slitin dle požadavků výroby
- zodpovědnost za kvalitu a uvolnění materiálu dle spektrální analýzy
- příprava nataveného materiálu k manipulaci a následnému zajištění výrobního procesu slévárny
- zodpovědnost za čistotu a údržbu tavících a udržovacích pecí
- vedení příslušné dokumentace
Kvalifikace:
- SOU technického zaměření
- oprávnění a praxe v řízení VZV výhodou
- znalost technických postupů tavení výhodou
Požadujeme:
- práci ve směnném provoze
- silná orientace na výsledky, proaktivní přístup
- ochotu učit se nové věci
- zodpovědnost, důslednost a spolehlivost
- schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
- podporu odborného vzdělávání a osobního rozvoje
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu
rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)
Pracovní smlouva na dobu určitou - 1/2 roku.
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.
U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

již byla obsazena."

ID nabídky:  383917568