Shade

Agentka.cz Česká Třebová  Seřizovač ve výrobě

Seřizovač ve výrobě

30.05.2018

Společnost Presplast, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Seřizovač ve výrobě v lokalitě Česká Třebová.

Zaměstnavatel Presplast, s.r.o.
Adresa pracoviště Kubelkova 497
560 02 Česká Třebová
GEO: 49.910961, 16.434921
Úvazek turnusové služby
Plat 129 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

MÍSTO VÝKONU: Kubelkova č.p. 497, Parník, 560 02 Česká Třebová 2
NÁPLŇ PRÁCE:
- seřizování vstřikovacích lisů při výrobě
- osazování lisů formami
- práce s dokumentací související s výrobou
POŽADUJEME:
- vzdělání technického směru
- základní znalosti v oblasti vstřikovacích lisů a nástrojů
- základní znalosti technologie vstřikování termoplastů
- manuální zručnost, samostatnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
- uživatelské znalosti práce na PC
NABÍZÍME:
- různorodou práci v kolektivu české společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- turnusový provoz (12-ti hod. směny dle rozpisu)
Pracovní poměr na dobu určitou s 3. měsíční zkušební dobou, po zapracování na dobu neurčitou.
KONTAKT:p. Dana Páclová, e-mail: persolnalni@orlik.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  385470208