Shade

Agentka.cz Pelhřimov  CNC operátor

CNC operátor

05.07.2018

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici CNC operátor v lokalitě Pelhřimov.

Zaměstnavatel CONTEG, spol. s r.o.
Adresa pracoviště K Silu 2179
393 01 Pelhřimov
GEO: 49.4082586, 15.2240684
Úvazek třísměnný provoz
Plat 23 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Pracovní náplň:
- zpracování plechu a plechových dílů dle zakázek
- obsluha plně automatizovaných lisů značky TRUMPF
- osazování strojů ohraňovacími a děrovacími nástroji
- práce s měřidly a výkresovou dokumentací
- kontrola vyrobených dílů

Požadavky:
- znalosti na úrovni SOU/SŠ strojírenský obor
- velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
- technické uvažování a znalost použití měřidel
- pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužit na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti
- směnný provoz
- zaškolení na nabízenou pozici a podporu kolegů
- odborné vzdělávání v oboru
- stravenky/závodní stravování (jídelna v areálu)

již byla obsazena."

ID nabídky:  388507648