Agentka.cz Plzeň  Vedoucí střediska zpracování barevných kovů

Vedoucí střediska zpracování barevných kovů

30.08.2017

Společnost TSR Czech republic s. r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí střediska zpracování barevných kovů v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel TSR Czech republic s. r.o.
Adresa pracoviště Jateční 988
301 00 Plzeň
GEO: 49.760548, 13.4057371
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Životopis zasílejte na e-mail: p.moucha@tsrcr.cz
Náplň práce:
o zodpovědnost za zákaznické dodávky, zajištění kvality materiálu při příjmu a expedici
o dohled nad termíny zpracování materiálu a dodávek
o vedení týmu 12 spolupracovníků, kontrola produktivity práce
o průběžná kontrola skladových zásob, optimalizace uspořádání zásob na skladě dle jednotlivých druhů
o logistika dopravy spojená s příjmem a expedicí materiálu
o řízení administrativy a spolupráce s ostatními středisky
o zodpovědnost za technické vybavení, pravidelná údržba a servis strojního vybavení

Požadujeme:
o min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
o praxe ve výrobním podniku, optimálně na vedoucí pozici
o flexibilita a prokazatelné organizační schopnosti
o řidičské oprávnění sk. B ,C a průkaz VZV - výhodou
o loajalitu a schopnost učit se novým věcem
o odolnost vůči stresu a dobrý zdravotní stav
o trestní bezúhonnost

Nabízíme:
o odpovědnou pozici v úspěšné mezinárodní společnosti
o přátelský pracovní kolektiv
o motivující pracovní atmosféru u stabilní společnosti
o odpovídající platové ohodnocení
o po zapracování smlouva na dobu neurčitou
o nástup možný dle dohody

Zaměstnanecké výhody: pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace
- příspěvek na stravování a cestovní náhrady
- další zaměstnanecké výhody

již byla obsazena."

ID nabídky:  388766208