Agentka.cz Liptál  Dělníci ve výrobě chovatelských potřeb na bodové svářečce

Dělníci ve výrobě chovatelských potřeb na bodové svářečce

01.05.2018

Společnost CHOPO Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělníci ve výrobě chovatelských potřeb na bodové svářečce v lokalitě Liptál.

Zaměstnavatel CHOPO Czech s.r.o.
Adresa pracoviště  157
756 31 Liptál
GEO: 49.2932441, 17.9320623
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ CHOVATELSKÝCH POTŘEB - na bodové svářečce
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost, zkušenosti s bodovou svářečkou vítány
Náplň práce: výroba kovových náhubků pro psy
První kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na: info@chopo.cz nebo osobně na pracoviště po předchozí telefonické dohodě , tel. 603162518
ov. email 16.3.2018

již byla obsazena."

ID nabídky:  388902400

Další nabídky práce společnosti CHOPO Czech s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Liptál »