Agentka.cz Žiželice  Vedoucí studené kuchyně ve výrobním závodě

Vedoucí studené kuchyně ve výrobním závodě

04.11.2017

Společnost Crocodille ČR, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí studené kuchyně ve výrobním závodě v lokalitě Žiželice.

Zaměstnavatel Crocodille ČR, s.r.o.
Adresa pracoviště Tovární 386
281 29 Žiželice
GEO: 50.1271571, 15.3921498
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

První kontakt:
Šmídová Šárka DiS., tel.: 724 437 604, e-mail: ssmidova@crocodille.com

Vedoucí směny – studená kuchyně
Crocodille je jedním z největších výrobců BAGET A SENDVIČŮ.
Jsme rodinná, česká společnost působící více jak 27 let na českém i zahraničním trhu.

VŠE CO DĚLÁME RUKAMA VYCHÁZÍ Z NAŠICH SRDCÍ

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání oboru kuchař nebo potravinářské technologie
- výhodou zkušenosti s vedením lidí,
- ochota pracovat ve směnném provoze
- časová flexibilita

Náplň práce:
- vedení kolektivu zaměstnanců
- plánování spotřeby
zajištění kontiunální přípravy surovin pro výrobní halu
- zajištění chodu celé směny ( příprava surovin, krájení, zpracování, balení, )
- práce s PC

Nabízíme:
* zajímavé mzdové ohodnocení
* zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat
* příplatek za dopravu
* příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč v případě odpracování všech naplánovaných směn

již byla obsazena."

ID nabídky:  390785280