Agentka.cz Dobev  Opravář zemědělských strojů, servisní mechanik

Opravář zemědělských strojů, servisní mechanik

17.06.2020

Společnost AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Opravář zemědělských strojů, servisní mechanik v lokalitě Dobev.

Zaměstnavatel AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o.
Adresa pracoviště  42
397 01 Dobev
GEO: 49.267291, 14.0067169
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Ruština - Aktivní
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

ciz Náplň práce: opravy zemědělské techniky a servis osobních aut (běloruská a ruská technika, ruské osobní automobily)
Pracoviště: Malé Nepodřice
Pracovní doba: 1 směna 8:00-16:30 hod.
Požadujeme: vyučení v oboru, praxi v oboru, znalost ruského jazyka - návody v ruském jazyce, komunikace s palubním počítačem v ruském jazyce, řidičský průkaz skup. B, C
- svářečský průkaz CO2 výhodou.
První kontakt: Ing. Verenych Eduard tel.: 603 189 684, e-mail: agrospektrum@volny.cz NECHODIT OSOBNĚ.

již byla obsazena."

ID nabídky:  390795008