Shade

Agentka.cz Dobev  Obsluha zemních strojů (bagr, nakladač)

Obsluha zemních strojů (bagr, nakladač)

17.06.2020

Společnost AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha zemních strojů (bagr, nakladač) v lokalitě Dobev.

Zaměstnavatel AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o.
Adresa pracoviště  42
397 01 Dobev
GEO: 49.267291, 14.0067169
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola
Požadujeme Obsluha stavebních strojů

Další informace

CIZ
Pracoviště Česká republika dle zakázek
Náplň práce: obsluha bagru a nakladače; doprava na pracoviště zajištěna.
Pracovní doba - pružná.
Požadujeme: strojní průkaz - bagr, nakladač; znalost ruského nebo běloruského jazyka výhodou.
První kontakt: Ing. Verenych Eduard tel.: 603 189 684, e-mail: agrospektrum@volny.cz NECHODIT OSOBNĚ.

již byla obsazena."

ID nabídky:  390824192

Další nabídky práce společnosti AGRO SPEKTRUM BELARUS s.r.o.