Agentka.cz Chrudim  Terénní pracovník pro Streetwork na Chrudimsku

Terénní pracovník pro Streetwork na Chrudimsku

22.05.2019

Společnost Šance pro tebe hledá nové zaměstnance na pozici Terénní pracovník pro Streetwork na Chrudimsku v lokalitě Chrudim.

Zaměstnavatel Šance pro tebe
Adresa pracoviště Štěpánkova 92
537 01 Chrudim
GEO: 49.95134, 15.792686
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 22 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

Místo výkonu práce: Chrudim nebo Prachovice
NÁPLŇ PRÁCE: kontaktní práce s dětmi a dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb.), spolupráce s návaznými službami a institucemi, vedení dokumentace.
POŽADAVKY: splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách - sociální pracovník, samostatnost, trestní bezúhonnost, dobrý psychický a fyzický stav.
Uchazeč zašle elektronicky strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

již byla obsazena."

ID nabídky:  390983424