Agentka.cz Plzeň  Zkušební technik pro halovou laboratoř a zkušebnu vysokonapěťové výkonové elektroniky a dopravní techniky

Zkušební technik pro halovou laboratoř a zkušebnu vysokonapěťové výkonové elektroniky a dopravní techniky

13.09.2017

Společnost Západočeská univerzita v Plzni hledá nové zaměstnance na pozici Zkušební technik pro halovou laboratoř a zkušebnu vysokonapěťové výkonové elektroniky a dopravní techniky v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel Západočeská univerzita v Plzni
Adresa pracoviště Univerzitní 8
320 00 Plzeň
GEO: 49.723583, 13.351575
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Děkan Fakulty elektrotechnické
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
Zkušební technik pro halovou laboratoř a zkušebnu vysokonapěťové výkonové
elektroniky a dopravní techniky
Náplň práce:
. Výzkum a vývoj se specializací na fázi zkoušení a testování prototypů a funkčních vzorků.
. Provádění systémových, typových a kusových zkoušek a všech dalších výzkumných a
vývojových testů/zkoušek.
. Zaměření na zkoušení a testování kompletní pohonů a elektrických motorů středního a
velkého výkonu, včetně vysokonapěťových do 31 kVac/ 4 MW.
. Budování, rozvoj, správa a údržba halové laboratoře a zkušebny vysokonapěťové výkonové
elektroniky a dopravní techniky.
Požadavky:
. VŠ vzdělání v technickém oboru
. Nebo minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, 3 roky praxe v oboru výroby
elektrických pohonů, elektrických motorů nebo obdobném oboru s náplní práce
odpovídající výše uvedené pracovní pozici. Obdobným oborem je míněno zkoušení
elektrických pohonů nebo motorů.
. Orientace v technických výkresech, v projekčních a zapojovacích elektrických schématech.
. Odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb. minimálně §6
. Zájem a ochota učit se nové věci.
. Anglický jazyk - úroveň A2 (aktivně)
. Týmová práce a samostatnost.
Nabízíme:
• prostředí nově se rozvíjejícího výzkumného centra
• možnost podílet se na výzkumu a vývoji high-tech technologií
• možnost dalšího profesního růstu
• zaměstnanecké výhody
Úvazek: 1,0
Nástup: ihned nebo dle dohody
Písemné přihlášky spolu s doklady o vzdělání a odborným životopisem zasílejte na adresu:
Západočeská univerzita, Univerzitní 8, 306 14 Plzeň – personální oddělení, případně e-mailem na adresu: sarkan@rice.zcu.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  391001344