Shade

Agentka.cz Brno  Balič převažeč hotové výroby na VZV

Balič převažeč hotové výroby na VZV

15.09.2017

Společnost PAPÍRNY BRNO a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Balič převažeč hotové výroby na VZV v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel PAPÍRNY BRNO a.s.
Adresa pracoviště Křenová 186
602 00 Brno
GEO: 49.191087, 16.6235
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 300 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Profesní životopis k výběrovému řízení zasílejte na e-mail prikrylova@papbrno.cz.
Požadujeme platný ŘP na VZV.
Náplň práce: Převážení hotových výrobků na paletách od výrobních linek na VZV a balení dle pokynů. Výhodou: praxe v požadované profesi, oprávnění k řízení VZV.
Mzda od 13.000 Kč + prémie.
Nástup možný ihned!

již byla obsazena."

ID nabídky:  391300096

Další nabídky práce společnosti PAPÍRNY BRNO a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Brno »