Agentka.cz Dolní Benešov  Projektový manažer, manažerka pro jadernou energetiku

Projektový manažer, manažerka pro jadernou energetiku

04.07.2020

Společnost MSA, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Projektový manažer, manažerka pro jadernou energetiku v lokalitě Dolní Benešov.

Zaměstnavatel MSA, a.s.
Adresa pracoviště Hlučínská 641
747 22 Dolní Benešov
GEO: 49.9187088, 18.1238505
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažerka podprůměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní
Práce s PC

KO: Malá Margita, tel.: 603 207 318, e-mail: margita.mala@msa.cz. Prvotní kontakt pouze na e-mail.
VŠ strojírenského zaměření, nezbytná znalost procesů, dokumentace a předpisů v oblasti jaderné energetiky; zkušenosti s armaturami výhodou; flexibilita; komunikativnost; organizační schopnosti.
Pracoviště Dolní Benešov, nástup ihned.
Pracovní náplň:
zodpovědnost za kompletní vedení svěřených projektů (plánování, realizace, vedení a organizování nových projektů); komunikace s ruskými zákazníky a mateřskou společností v Rusku; kontrola plnění jednotlivých fází projektů; práce s technickou dokumentací v souladu s platnou normou.

již byla obsazena."

ID nabídky:  391693824