Agentka.cz Česká Třebová  Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel)

Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel)

12.06.2019

Společnost Pirell s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojník (strojník bagru, strojník dvoucestných vozidel) v lokalitě Česká Třebová.

Zaměstnavatel Pirell s.r.o.
Adresa pracoviště Husova 690
560 02 Česká Třebová
GEO: 49.9124905, 16.4425388
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 40 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník nadprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

MÍSTO VÝKONU: celá ČR
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce na železničním spodku a svršku na strojích značky O+K MHS, Liebherr, Atlas, Neuson, JCB
POŽADUJEME:
- požadujeme řidičský průkaz sk.B
- časovou flexibilitu
NABÍZÍME:
- získání strojního průkazu
- náborový příspěvek 25 000,- Kč
- služební telefon
- služební automobil
KONTAKT: telefonicky (pracovní dny 7 - 15 h), e-mailem nebo osobně (Husova 690, Česká Třebová, pracovní dny 7 - 15 h)

již byla obsazena."

ID nabídky:  393081856