Agentka.cz Česká Lípa  Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu

Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu

01.05.2018

Společnost KOVOŠROT GROUP CZ a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu v lokalitě Česká Lípa.

Zaměstnavatel KOVOŠROT GROUP CZ a.s.
Adresa pracoviště U Obecního lesa 1805
470 01 Česká Lípa
GEO: 50.6682425, 14.5266687
Úvazek třísměnný provoz
Plat 128 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, 3 směny, plný pracovní úvazek 38,75 hod./týden.První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem (606 790 093, novotna@kovosrot.eu).
Požadavky:
- výuční list
- řidič VZV
- svářečský průkaz - výhodou
- organizační schopnosti
- schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce:
- obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu
- dohled na stav zařízení a provádění údržby
- třídění železného šrotu
- úklid prostor na třídění a skladování materiálu
Nabízíme: podnikové stravování, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích

již byla obsazena."

ID nabídky:  393087232