Shade

Agentka.cz Most  Samostatný programátor senior

Samostatný programátor senior

29.09.2017

Společnost Samo Systems spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Samostatný programátor senior v lokalitě Most.

Zaměstnavatel Samo Systems spol. s r.o.
Adresa pracoviště Čsl. armády 1609
434 01 Most
GEO: 50.5147082, 13.6374063
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

SAMOSTATNÝ PROGRAMÁTOR SENIOR
Náplň práce:
- programování softwarových celků na základě obchodní specifikace včetně analýzy možných
technických řešení a implementace kontroly kvality.
Požadavky:
- znalost a prokazatelná praktická zkušenost prostředí .Net a programovacího jazyka c#
- znalost technologií: ASP.NET, SQL, MS SQL, HTML, Javascript
- anglický jazyk – minimálně porozumění psanému textu
- logické uvažování, analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc
HLÁSIT SE: Bartoš Petr, pouze e-mailem: petr.bartos@samo.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  393148160