Shade

Agentka.cz Praha  Prodavač elektrotechniky - slaboproud

Prodavač elektrotechniky - slaboproud

05.05.2018

Společnost GES-ELECTRONICS, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač elektrotechniky - slaboproud v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel GES-ELECTRONICS, a.s.
Adresa pracoviště Myslíkova 171
110 00 Praha
GEO: 50.078432, 14.418846
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 24 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Vzdělání se zaměřením na Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

Náplň práce:

•Prodej zboží v prodejně - příjem objednávek, informace o cenách, balení zboží.
•Pokladní při prodeji zboží.
•Poskytování základní technické podpory.
•Doplňování zboží do výloh.
•Pod vedením provádění inventury skladu.

Požadované dovednosti:

•Orientace v sortimentu slaboproudé elektrotechniky
•Zájem o obor a praktické zkušenosti v elektrotechnice
•Znalost práce na PC
•Příjemné vystupování
•Výborné komunikační schopnosti

již byla obsazena."

ID nabídky:  394006784