Shade

Agentka.cz Otrokovice  Pracovníci oddělení vývoje

Pracovníci oddělení vývoje

15.10.2017

Společnost TOMATEX Otrokovice, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci oddělení vývoje v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel TOMATEX Otrokovice, a.s.
Adresa pracoviště tř. Tomáše Bati 1678
765 02 Otrokovice
GEO: 49.217935, 17.515015
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Požadavky: VŠ technologického směru, praxe alespoň 3 roky, znalost anglického jazyka podmínkou, uživatelská znalost MC Office, znalost IS Dialog výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: tvorba technologických a pracovních postupů, zavádění nových technologií, podpora projektového řízení, tvorba kusovníků v IS Dialog.

již byla obsazena."

ID nabídky:  394109184

Další nabídky práce společnosti TOMATEX Otrokovice, a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Otrokovice »