Shade

Agentka.cz Držovice  Skladoví manipulanti

Skladoví manipulanti

01.05.2018

Společnost GEIS CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladoví manipulanti v lokalitě Držovice.

Zaměstnavatel GEIS CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Za Olomouckou 393
796 07 Držovice
GEO: 49.4843885, 17.1194457
Úvazek
Plat 17 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE:
* manipulační práce ve skladu - vykládka a nakládka kamionů
* evidence, kontrola a třídění paletových zásilek
* práce s ručním skenerem - skenování zásilek
* obsluha skladové manipulační techniky a VZV
* spolupráce s dispečery
* kontrola neporušenosti zásilek
* fyzicky náročná práce
* udržování pořádku a čistoty na pracovišti
* směnný provoz (odpolední/noční)
* nástup možný ihned

POŽADUJEME:
* zkušenosti s VZV velkou výhodou
* základní znalost práce na PC, znalost práce se skenerem - není podmínkou
* dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce)
* čistý rejstřík trestů

NABÍZÍME:
* hlavní pracovní poměr ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
* týden dovolené navíc
* zapojení do zvýhodněného programu tarifu s O2 i pro rodinné příslušníky
* finanční bonusy a mnoho nefinančních výhod
* slevové zvýhodnění u obchodních partnerů
* firemní akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  394868224