Agentka.cz České Budějovice  Manažer středního managementu pro španělský trh

Manažer středního managementu pro španělský trh

15.10.2017

Společnost TOMKET s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer středního managementu pro španělský trh v lokalitě České Budějovice.

Zaměstnavatel TOMKET s.r.o.
Adresa pracoviště Pražská tř. 16
370 10 České Budějovice
GEO: 49.0101585, 14.4902238
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 29 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Španělština - Aktivní
Práce s PC
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost španělského jazyka podmínkou (minimálně úroveň B1), další jazykové znalosti výhodou, znalost práce na PC (Excel atd.), odolnost vůči stresu.
Náplň práce: vyřizování emailů, komunikace s dodavateli, administrativa, pracovní cesty
Nabízíme: zaškolení produktu pneumatik, možnost denního využití cizích jazyků, mzda 23 000 - 29 000,- Kč + odměny, nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete životopis (znalost španělského jazyka podmínkou) na email: jan.hanus@nejlevnejsipneu.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  395200000

Další nabídky práce společnosti TOMKET s.r.o.