Moment ...
Shade

Agentka.cz Přáslavice  Project Manager with Russian Legal background
 

 

Zadejte svoji profesi a město, např. asistentka praha nebo obchodník brno
Shade
 

Hledáte práci?

Aktuální nabídka práce v ČR


Sháníte zaměstnance?

Až podezřele snadný způsob, jak najít nové zaměstnance...


Project Manager with Russian Legal background

01.05.2018

Společnost WEB Project, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Project Manager with Russian Legal background v lokalitě Přáslavice.

Zaměstnavatel WEB Project, s.r.o.
Adresa pracoviště  345
783 54 Přáslavice
GEO: 49.5847631, 17.3922278
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 41 500 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní


Další informace

Pracoviště: Přáslavice č.p. 345, Přáslavice.
Ruský jazyk - C2 nebo rodilý, Anglický jazyk - min B2, Český jazyk výhodou, není nutností. Zkušenosti se software pro projektové řízení a komunikaci v digitální firmě (Skype, Gmail, Hangout, Pipedrive). Zkušenosti se základy práce se software pro tvorbu grafických podkladů výhodou (Photoshop, Ilustrator).
Naplní práce je příprava, koordinace a realizace obchodní příležitosti v Rusku. Uchazeč musí mít vzdělání zaměřené na ruské právo a musí mít přehled v ruské legislativě a zkušenosti s ruským obchodním právem. Po uchazeči bude požadováno aby jednal s klienty a úřady výhradně v Ruštině. Očekává se samostatnost, flexibilita a zájem o rozvoj internetové služby na Ruském trhu.

Russian Language - C2 or native, English Language - min B2, Czech Language advantage but not necessary. Experience with software for project management and communication within a digital startup company (Skype, Gmail, Hangout, Pipedrive). Candidate will be responsible for preparation, coordination and realisation of business opportunity in Russia. We accept candidates with an univeristy degree and background in russian law and local regulations. Chosen candidate will communicate with clients and authorities in russian language. We expect flexibility and interest in launching of a new digital service in Russia.

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

"Tato nabídka
již byla obsazena."


ID nabídky:  395376128

Další nabídky práce společnosti WEB Project, s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Přáslavice »

Zdroj:  Úřad práce