Shade

Agentka.cz České Velenice  Strojírenský dělník/ce

Strojírenský dělník/ce

03.03.2020

Pracovní agentura HOFMANN WIZARD s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Strojírenský dělník/ce v lokalitě České Velenice.

Agentura HOFMANN WIZARD s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa 378 10 České Velenice
GEO: 48.7729546, 14.9410414
Úvazek třísměnný provoz
Plat 18 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE:
* Práce ve výrobě
* Plnění norem a úkolů dle požadavků nadřízeného
* Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti
POŽADAVKY:
* SOU - výuční list
* Praxe ve výrobní společnosti výhodou
* Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, technické myšlení
* Ochota pracovat na 3 směny - R, O, N
KONTAKT E-MAILEM, TELEFONICY NEBO OSOBNĚ na adrese Čsl. legií 318, České Velenice

již byla obsazena."

ID nabídky:  396043008