Shade

Agentka.cz Nová Ves  Operátor výroby filtrů

Operátor výroby filtrů

27.10.2019

Společnost MANN + HUMMEL (CZ) s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby filtrů v lokalitě Nová Ves.

Zaměstnavatel MANN + HUMMEL (CZ) s.r.o.
Adresa pracoviště  66
675 21 Nová Ves
GEO: 50.638696, 14.082154
Úvazek třísměnný provoz
Plat 23 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce: výroba a kompletace filtrů
Požadujeme:
-manuální zručnost
-v případě, že nejste vyučeni, ale máte praxi v jiné firmě a jste zruční, zaučíme Vás
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, firemní autobus z Třebíče a Mor. Budějovic.
Nástup dle dohody.
Vhodné i pro absolventy.

již byla obsazena."

ID nabídky:  396158464