Shade

Agentka.cz Libáň  Mechanik/-čka elektro

Mechanik/-čka elektro

26.09.2018

Společnost ANTOLIN LIBAN, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Mechanik/-čka elektro v lokalitě Libáň.

Zaměstnavatel ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
Adresa pracoviště Komenského 30
507 23 Libáň
GEO: 50.3780079, 15.2227758
Úvazek čtyřsměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi mechanik průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

MECHANIK/-ČKA ELEKTRO - pracoviště Libáň.
V případě zájmu pište na e-mail: karolina.machackova@grupoantolin.com, bližší informace PO-PÁ od 9.00-15.00 hod na tel.: 778 522 915 pí.Macháčková
Náplň práce:
- Opravy elektrických a elektkronických částí strojů a zařízení
- Provádění analýt příčin poruch
- Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
- Spolupráce s externími servisními pracovníky

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru elektro (slaboproud výhodou)
- Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a vyšší
- Znalost práce na PC
- Znalost automatizace
- Orientace v technické dokumentaci
- ŘP skup. B

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Vhodné i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty

Kontaktujte zaměstnavatele telefonicky a nebo mu přímo pošlete svůj životopis:

+420 778 522 915
Karolína Macháčková

ID nabídky:  397952256