Agentka.cz Stařeč  Servisní technik svářecí techniky (opravy PCB)

Servisní technik svářecí techniky (opravy PCB)

10.11.2017

Společnost Kühtreiber, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Servisní technik svářecí techniky (opravy PCB) v lokalitě Stařeč.

Zaměstnavatel Kühtreiber, s.r.o.
Adresa pracoviště Tyršova 293
675 22 Stařeč
GEO: 49.2006154, 15.8317193
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi servisní technik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
- opravy plošných spojů pro svařovací stroje
- servisní zákroky se provádějí v sídle firmy Kühtreiber, s.r.o. (Stařeč u Třebíče)

Nabízíme:
- práce v jednosměnném provozu 6:00 - 14:30
- práce v mladém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání v oblasti elektroniky
- práce s novými technologiemi
- možnost práce i pro absolventy
- zaučení v oboru
- zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností, prémie
- smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme:
- min. vzdělání vyučen v elektro.oboru
- vyhl.50 výhodou (není podmínkou), možnost doplnění
- praxe v oboru výhodou
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- schopnost čtení elektrotechnických schémat
- ochota učit se novým věcem

již byla obsazena."

ID nabídky:  398199296