Agentka.cz Ústí nad Labem  Business development support (se znalostí chorvatštiny)

Business development support (se znalostí chorvatštiny)

10.11.2017

Společnost ADLER Czech, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Business development support (se znalostí chorvatštiny) v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel ADLER Czech, a.s.
Adresa pracoviště Oblouková 391
403 40 Ústí nad Labem
GEO: 50.691299, 14.0109033
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Jiné - Aktivní
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 391, Skorotice, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- Podpora obchodních aktivit a obchodních zástupců na exportních trzích, kde společnost Adler rozšiřuje svoje působení
- Komunikace se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťování potřeb a zpětné vazby na naše produkty, budování obchodních vztahů
- Spoluzodpovědnost za realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po dokončení
- Podílení se na realizaci obchodního plánu, vč. akvizičních prodejů přes telefon
- Příprava a dojednávání obchodních nabídek, cenová kalkulace výšivek a potisků
- Vedení obchodních informací ve firemním systému
- Zpracování reportů a pravidelné měsíční vyhodnocení
- Řízení a případné vymáhání pohledávek po splatnosti
- Spolupráce s marketingovým oddělením
- Možné služební cesty do zahraničí
Požadujeme:
- Pokročilá znalost chorvatštiny (slovem i písmem) + komunikativní znalost angličtiny nebo češtiny
- Obchodní cit a orientaci na zákazníky
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
- Osobní time management na velmi dobré úrovni
- Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
- Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
Kontakt:
-telefonicky od 08:00 do 16:30 hod si domluvit osobní schůzku.

již byla obsazena."

ID nabídky:  398249472