Agentka.cz Praha  Referenti zeměměřictví a katastru nemovitostí

Referenti zeměměřictví a katastru nemovitostí

10.11.2017

Společnost Zeměměřický úřad hledá nové zaměstnance na pozici Referenti zeměměřictví a katastru nemovitostí v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Zeměměřický úřad
Adresa pracoviště Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 450 až 30 750 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Místo výkonu práce: Praha 8
Kontakt: Řezníček Jan Ing. Ph.D., tel.: 284 041 530, e-mail: jan.reznicek@cuzk.cz
Upřesňující informace:
zástup za rodičovskou dovolenou, požadujeme: znalost geodetických softwarů Kokeš / MicroStation / ArcGIS; profesní životopis, doklald o vzdělání.
Náplň práce: vyhodnocování monitoringu kvality služeb Sítě permanentních stanic GNSS pro určování polohy (CZEPOS).
Nabízíme: platovou tř. 11, systém zaměstnaneckých a sociálních výhod, zajímavou samostatnou a tvůrčí práci.

již byla obsazena."

ID nabídky:  398287360

Další nabídky práce společnosti Zeměměřický úřad

Další nabídky práce v lokalitě Praha »