Agentka.cz Kožichovice  Práce na výrobní lince při výrobě zmrzliny

Práce na výrobní lince při výrobě zmrzliny

22.11.2017

Společnost TIPAFROST a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Práce na výrobní lince při výrobě zmrzliny v lokalitě Kožichovice.

Zaměstnavatel TIPAFROST a.s.
Adresa pracoviště Žďárského 188
674 01 Kožichovice
GEO: 49.202435, 15.902449
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 15 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: obsluha výrobní linky při výrobě zmrzliny, balení výrobků, kompletace.
Další požadavky: pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní,odpol.,noční,včetně sobot a nedělí).
Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
Kontakt:
- telefonicky: PO - PÁ od 6,00 do 14,00 hod. tel. 568 840 979, 725 771 550
- e-mailem: simona.prihodova@tipafrost.com
- osobně: TIPAFROST, Žďárského 188, Kožichovice, 674 01 Třebíč od 6,00 do 13,00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  399635456