Agentka.cz Kostelec nad Černými lesy  Obsluha válcovacích tratí

Obsluha válcovacích tratí

01.05.2018

Společnost EUROSUN a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha válcovacích tratí v lokalitě Kostelec nad Černými lesy.

Zaměstnavatel EUROSUN a.s.
Adresa pracoviště Svatbínská 494
281 63 Kostelec nad Černými lesy
GEO: 49.992528, 14.865579
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 18 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Místo pracoviště:
- Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy

Prvotní kontakt:
- e-mail: lucie.pokorna@eurosun.cz

Upřesňující údaje:
- Pracovní náplň: obsluha automatických profilovacích strojů, dodržování výrobních termínů, kontrola kvality profilovaných výrobků
- Požadujeme: SOU - technického směru výhodou, ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu, praxe v oblasti CNC obrábění či tváření plechů nebo strojírenství
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr u stabilní a renomované společnosti, dynamické a moderní pracovní prostředí, zajímavé platové ohodnocení

Zěmstnanecké výhody:
- zajišťování stravy, dopravy, životního pojištění

již byla obsazena."

ID nabídky:  399833344