Agentka.cz Ústí nad Labem  Všeobecná zdravotní setra, zubní instrumentářka, dentální hygienistka

Všeobecná zdravotní setra, zubní instrumentářka, dentální hygienistka

25.11.2017

Společnost Dentální studio s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Všeobecná zdravotní setra, zubní instrumentářka, dentální hygienistka v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel Dentální studio s.r.o.
Adresa pracoviště Masarykova 111
400 01 Ústí nad Labem
GEO: 50.6737448, 14.0187657
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi setra podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Další informace

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 111/190
Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: asistence zubnímu lékaři při zákrocích, příprava pracoviště, zajištění materálu v ordinaci a péče o svěřené vybavení.
Požadujeme: vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání, pečlivost, svědomitost, znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: mladý kolektiv s přátelskou atmosférou, placené vzdělávací kurzy, možnost profesního rozvoje a specializace, odpovědnou práci v moderních ordinacích a s moderním vybavením, slevy na stomatologické výrobky a služby, mzdu: 20 000 - 30 000 Kč dle zkušeností,
5 dní sick days, pracovní doba dle domluvy s lékařem.
Telefonicky si sjednat osobní jednání.

již byla obsazena."

ID nabídky:  400224000