Shade

Agentka.cz Poděbrady  Operátor poprodejního servisu

Operátor poprodejního servisu

01.12.2017

Společnost Changhong Europe Electric s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor poprodejního servisu v lokalitě Poděbrady.

Zaměstnavatel Changhong Europe Electric s.r.o.
Adresa pracoviště Skladištní 40
290 01 Poděbrady
GEO: 50.1534938, 15.1188913
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
- detailní kontrola opravených jednotek
- kosmetika a balení
- zápis informací o každé kontrole do interního systému
- analýza chyb
- dodržování definovaných postupů

Požadujeme:
- AJ základní
- manuální zručnost
- zkušenosti s opravami a manipulací s elektronickými zařízeními výhodou
- týmovost
- samostatnost
- pečlivost
- flexibilita
- odpovědnost

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Místo výkonu práce jsou Poděbrady.

Životopis ve strukturované formě zasílejte na email: katerina.vargova@changhong.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  400736768