Agentka.cz Otrokovice  Zdravotní sestra pro Domácí ošetřovatelskou péči

Zdravotní sestra pro Domácí ošetřovatelskou péči

03.12.2017

Společnost Oblastní spolek ČČK Zlín hledá nové zaměstnance na pozici Zdravotní sestra pro Domácí ošetřovatelskou péči v lokalitě Otrokovice.

Zaměstnavatel Oblastní spolek ČČK Zlín
Adresa pracoviště Otrokovice
GEO: 49.2097654, 17.5309052
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zdravotní sestra podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadavky: znalost práce na PC, min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou - zdravotní sestra, ŘP sk. "B" výhodou, trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita vůči zaměstnavateli.
Náplň práce: práce zdravotní sestry v térénu pro Domácí ošetřovatelskou péči - Otrokovice, Napajedla a okolní obce
Výhody: výše odměn se odvíjí dle vykonané práce.

již byla obsazena."

ID nabídky:  401124352

Další nabídky práce společnosti Oblastní spolek ČČK Zlín

Další nabídky práce v lokalitě Otrokovice »