Agentka.cz Husinec  Chemický technik kontrolor kvality, laborant

Chemický technik kontrolor kvality, laborant

07.12.2017

Společnost Ústav jaderné fyziky AV ČR, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Chemický technik kontrolor kvality, laborant v lokalitě Husinec.

Zaměstnavatel Ústav jaderné fyziky AV ČR, příspěvková organizace
Adresa pracoviště Hlavní 130
250 68 Husinec
GEO: 50.206208, 14.397372
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 28 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi kontrolor podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

Společnost
Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i.

Adresa
Husinec-Řež 130, 250 68

Pracovní náplň
• Laboratorní práce v analytické laboratoři se zaměřením na metody rentgenová fluorescenční analýza a neutronová aktivační analýza. Jedná se o práci se zdroji ionizujícího záření.

Nabízíme:
• zkrácenou pracovní dobu (36 hod/týdně)
• mzdové ohodnocení od 20.000 – 30.000,-Kč/měsíc ( včetně osobního ohodnocení a příplatků )
• pět týdnů dovolené + jeden týden dodatkové dovolené
• příspěvek na stravování formou stravenek
• možnost čerpání fondu FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:
• úplné střední vzdělání s maturitou (chemický obor výhodou) - laboratorní praxe vítána
• základy práce s PC
• základy AJ

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu petrzilova@ujf.cas.cz, tel: 266 173 268.

Zasláním přihlášky do výběrového řízení na Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a jejich uchování v personální databázi této instituce za účelem vyhledání vhodného zaměstnání pro Vaši osobu

již byla obsazena."

ID nabídky:  401363712