Shade

Agentka.cz Pardubice  Referent/ka majetkové správy

Referent/ka majetkové správy

09.12.2017

Společnost Ministerstvo obrany hledá nové zaměstnance na pozici Referent/ka majetkové správy v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Ministerstvo obrany
Adresa pracoviště Teplého 1899
530 02 Pardubice
GEO: 50.0271174, 15.7592164
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 19 440 až 29 750 Kč
Nabízený plat je pro profesi referent podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice
Požadavky.
- vzdělání geodetického nebo stavebního směru
- znalost zákona o majetku státu
- znalost geodetických dokumentů katastru nemovitostí a orientace v související legislativě
- znalost práce na PC, Word, Excel
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- znalost zákona č. 219/200 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích
- znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
- znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
- zdravotní způsobilost, schopnost rychlého a věcného rozhodování, schopnost vedení jednání s vlastníky nemovitostí, flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota sebevzdělávání
Náplň práce:
- příprava podkladů a zajištění potřebných dokumentů pro zpracování nájemních smluv, kupních smluva jiných smluv určených k majetkoprávnímu uspořádání
- zajštění zápisu smluv do katastru nemovitostí
- zpracovávání zadání veřejných zakázek dle zákona o veřejných zakázkách a vnitřních předpisů MO
- vedení evidence veřejných zakázek a čerpání finančních prostředků
- jednání s vlastníky při řešení majetkoprávního uspořádání vojenských areálů
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování
- FKSP
- 25 dnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
První kontakt:
- telefonicky Po - Pá 8.00 - 15.00
- emailem
Kontaktní osoby:
Ing. Iva Jarošová, 973 245 707
Ing. Slavomil Mareš, 973 245 720

již byla obsazena."

ID nabídky:  401638656