Shade

Agentka.cz Plzeň  Zedník - dělník stavební výroby

Zedník - dělník stavební výroby

01.05.2018

Společnost GA Energo technik s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Zedník - dělník stavební výroby v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel GA Energo technik s.r.o.
Adresa pracoviště Na Střílně 1929
323 00 Plzeň
GEO: 49.8019284, 13.3929721
Úvazek turnusové služby
Plat 110 až 160 Kč
Nabízený plat je pro profesi zedník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Životopis zasílejte na e-mail: personalni@gaenergo.cz
Místo výkonu práce: po celé ČR dle zakázek - pro cestovní náhrady místo trvalého pobytu
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

NÁPLŇ PRÁCE:
" Realizace stavebních zakázek pro vedení VVN
POŽADAVKY:
" Praxe v oboru výhodou (práce na stavbách)
" Práce i pro absolventy
" Zodpovědnost
" Časová flexibilita
" Schopnost kolektivní práce
" Vyhláška č.50/78 Sb. výhodou

Zaměstnanecké výhody:
" Po zapracování možný růst základní mzdy
" Výkonností odměny
" 5 týdnů dovolené
" Cestovní náhrady v průměru 3.000 Kč měsíčně
" Nadstandardní příspěvky na penzijní připojištění
" Očkování proti klíšťové encefalitidě
" Možnost parkování v sídle firmy po dobu turnusu (prostor je monitorován)

již byla obsazena."

ID nabídky:  401712128