Shade

Agentka.cz Lovosice  Operátor výroby na středisko lisování

Operátor výroby na středisko lisování

16.05.2018

Společnost Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby na středisko lisování v lokalitě Lovosice.

Zaměstnavatel Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Adresa pracoviště Průmyslová 1166
410 02 Lovosice
GEO: 50.510681, 14.039928
Úvazek třísměnný provoz
Plat 19 500 až 24 600 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
- obsluhovat a přímo seřizovat stroje v oblasti studeného lisování
- sledovat kvalitu vyráběných výrobků podle pracovních postupů
- sledovat průběh využívání procesu kontroly nástrojů a výrobků v procesu výroby
- přemisťovat nástroje a výrobky dle pokynů zaměstnavatele
- čistit a ukládat nástroje
- třísměnný provoz

Požadujeme:
- minimálně výuční list
- dobrý zdravotní stav
- ochotu učit se

již byla obsazena."

ID nabídky:  402277120